• 0(532) 630 79 62
  • 0(258) 377 79 62
  • info@lenatekstil.com
  • Türkçe
  • English

Hakkımızda

Lena Tekstil, 2000 yılında Denizli’de ev tekstili üretimi üzerine kurulmuş, 20 yıllık tecrübesi ve  “Lena Home” tescilli markası ile Dünya için üretim yapmaktadır.  20 yıl içerinde edindiği tecrübeleri ile tekstil sektöründe kalitesi ile bilinen ve güven duyulan özel bir “Marka” olarak yoluna devam etmektedir.

1.000 m² kapalı üretim tesisimizde; aylık 60.000/adet boncuk silikon yastık dolumu,      25.000/ takım Nevresim takımı ve diğer ürün gamımızda yer alan ev tekstil ürünlerin üretimini yapmaktayız.

Lena Tekstil  “Elyaf Yastık” üretiminde Türkiye’de çok az sayıda olan Yastık Dolum Otomasyonu ile “Lena Home” markası ile Yut içi ve Yurt dışı için üretim yapmaktadır.

Ayrıca, Yurt içi ve Yurt dışında büyük ve özel markaların üretimlerine destek vermekteyiz. Hizmetlerimizin her zaman ilk önceliği “Güven” ve “Kalite” ilkemiz olmuştur.

“Lena Home” başarısının kaynağı; deneyimli ve donanımlı ekibimiz, gelişerek oluşturduğumuz teknolojik altyapımız ve insana verdiğimiz değer ile sağlamaktadır. Tescilli markamız ile trendlere uygun, kaliteli ürünlerimizi kullanım alınlarına en uygun özelliklerde üreterek, pazarlamasını Dünya çapında yapmaktayız.

Değerlerimiz : Tekstil sektörünün etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunuyoruz...
Misyon & Vizyon : Ev Tekstili sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojik çözümler sunan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.